MOVES Kinesio Band Kamuflaj Mavi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka : FİZYOPOL
  • Ürün Kodu : mvs.camo2-33589
  • Stok Durumu : 1
  • ₺146,41

  • Vergiler Hariç: ₺133,10

MoVeS Tape, Kamuflaj MavisiRengi Kinesio,Sporcu Ağrı Bandı 5 Metre X 5 Cm

·          Dünyaca ünlü marka MoVeS Band artık Kinesio band da 

·          Uygulamanın yapıldığı cildin yapısı ve ortam koşullarına bağlı olmak üzere uygulama bölgesinde Çıkmaksızın 4 ila 7 gün kalabilmektedir. 

·          Suya dayanıklı anti-Alerjiktir. 

·          MoVeS Kinesio tape %160 esnektir. Esnekliği kas ve derininin birebir aynısıdır. Moves Kinesio Tape deri solunumunu sağlamak için dalga şekillitutkal formu uygulamıştır. 

·          Mükemmel cild teması, güçlü bir yapışkanlık. Ağrısız ve daha kolay hareket edebilmeyi sağlamak, yumuşak dokuiyileşmesini desteklemek. 

·          Vücutlarımız hareket etmek üzere tasarlanmıştır ve MoVeS Taping tekniğinin temel amacı harekete destek olmak ve hareket etmeyi kolaylaştırmaktır. 

·          Vücut ve deri için emniyetli olan acrylic medikal tutkal kullanılmıştır. Kinesio band’ın yapısında %96 saf pamuk ve %4 spandex (esnekmalzeme) kullanılmıştır. 

·          Su ve havuz için suya dayanıklıdır. Bu bant oldukça ince ve hassas dokunmuş pamuklu bir malzemeden imal edilmiştir. 

·          Bu özellikleri sayesinde MoVeS Tape ıslanma ve terleme durumunda bile cilt üzerinde kalabilmektedir uygulama sonrasında duş almak yada ellerinizi yıkayabilmek mümkündür.

DİKKAT : ÜRÜNLER KİŞİSEL KULLANIMA HAİZ HİJYEN İÇEREN ÜRÜN OLDUĞUNDAN ÜRÜN POŞETİNİN AÇILMIŞ OLMASI VE KULLANILMASI DURUMUNDA MESAFELİ SATIŞ YÖNETMELİĞİNİN İLGİLİ HÜKÜMLERİ GEREĞİ CAYMA HAKKI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLEMEZ.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: MOVES Kinesio Band Kamuflaj Mavi