Fizyopol Tens Ems Masaj Cihazı Ve kablolu Yedek Elektrod Tens 8'li

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka : FİZYOPOL
 • Ürün Kodu : DFNFZYP.YD.01-33409
 • Stok Durumu : 3
 • ₺1.260,00

 • Vergiler Hariç: ₺1.145,45


 

Fizyopol 2 Kanal 4 Elkt. ve 22 Programlı Dijital Tens Ems Masaj Cihazı

VE YEDEK KABLOLU  5x5 cm 8'Lİ ELEKTROD PEDİ

Yedek Elektrod için

5x5 cm 2 mm Girişli Tüm Kablosu Elektoreterapi -Tens cihazlarına uyumlu olup; . Seans aralıgı 30-50 seanstır

Kolay Kullanım

Üzerinde bulunan tuşlar sayesinde Fizyopol R  C4D Masaj Cihazını oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Hız artırma, azaltma, açma, kapama, program değiştirme vb. ayarları oldukça kolay bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.


Kompakt Tasarım

Oldukça küçük boyutlardaki tasarımı sayesinde Fizyopol R  C4D Masaj Cihazını dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu sayede her yerde masaj keyfini elde edebilirsiniz.


İşlevli Kullanım

Tens, ems ve masaj modları sayesinde Fizyopol R  C4D Masaj Cihazı oldukça geniş bir kullanım alanı sağlar. Bu sayede ihtiyacınıza göre kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda daha üstün performansla çalışır ve etkili bir şekilde masaj yapar.

FİZYOPOL TENS  KULLANIM TALİMATI

1-Cihazın pil bölgesine kutusundan çıkan pili ve eksi kutuplarına bakarak cihazın üzerinde belirtildiği şekilde yerleştirin.

2-Cihazın üst kısmında bulunan soketlere kutudan çıkan 2 adet hasta kablolarını takın.

3-Elektrotları paketinden çıkartarak her bir elektrotu kabloların ucunda bulunan soketlere takın.

4-Elektrotları vücut üzerinde doktor veya fizyoterapist tarafından belirtilen bölgeye yapıştırın.

5-Cihazı yukarıda bulunan yuvarlak düğmeleri çevirerek açın.

6-Doktor veya fizyoterapist tarafından belirtilen şekilde çalışma modunu seçin ve uygulama sürelerini ayarlayın.

7-Teker teker her bir kanalın çıkış gücünü açarak, hastayı rahatsız etmeyecek şekilde ayarlayın.

KONTROL PARAMETRELERİ

1-Pulse Width Us (Akım genişliği) : Çıkış gücünün ayarına göre hastaya uygulanan enerjiyi ayarlamak için kullanılır.(100,300us)

2-Pulse Rate(Saniyedeki atım sayısı) : Hastaya bağlanan elektrotlara ve uygun olan tedavi programında önerilen şekilde değiştirilir. (2-150 HZ)

3-Modu Lated Mode (Uyarlanmış mod) : Ayarlanan çıkış yoğunluğu maksimum olacak şekilde bir çevirim içinde yoğunluğun artıp azalmasını sağlar.

ÇALIŞTIRMA ŞEKLİ

 1. Cihazı açmak için ON-OFF tuşuna basınız
 2. ON-OFF Tuşuna basarak mod (TENS-EMS-MASAJ) seçiniz
 3. Mod seçimi yapıldıktan sonra (P) tuşuna basarak program seçiniz
 • Tens : P1-P2-P3-P4-P5-P6 Hazır

U1-U2-U3 Manuel program

 • Ems:P1-P2-P3-P4-P5-Hazır

U1-U2-U3 Manuel program

 • Masaj: P1-P2-P3-P4-P5-Hazır
 1. Manuel ayarlamak istediğiniz de manuel programı seçin (P) Basılı tutunuz ve manuel ayarlamaya geçiniz. Daha sonra (P) ve +- tuşları ile değerleri değiştiriniz
 2. Cihazı çalıştırmak için, mod seçimi yapınız, daha sonra Program seçiniz ve CH1 ve CH2 tuşlarında + ve ? tuşunu kullanarak akımı arttırmaya veya azaltmaya başlayınız


UYARILAR

1-Elektrot kabloları cihazın üzerindeki soketlere takılır. Takıp çıkarılırken dikkat edilmesi gereken kablodan değil Jacktan tutulmasıdır. Aksi takdirde kablo zarar görebilir.

2-Ağrıyan bölge nemli bir bez ile silindikten sonra elektrotlar ağrıyan bölgeyi araya alacak şekilde bağlanır. Bir de düşük frekans kullanılarak bir elektrotun tetik noktası üzerine bağlanması ve yüksek çıkış yoğunluğu kullanılarak kas spazmları çözülebilir.

CİHAZ 24 AY TEKNİK SERVİS GARANTİ KAPSAMINDA DADIR. ANA DİSTRİBÜTÖR İLE TEKNİK SERVİS ADRES İLETİŞİM BİLGİSİ KUTU ÜZERİNDE BELİRTİLMİŞTİR.


DİKKAT : ÜRÜNLER KİŞİSEL KULLANIMA HAİZ HİJYEN İÇEREN ÜRÜN OLDUĞUNDAN ÜRÜN POŞETİNİN AÇILMIŞ OLMASI VE KULLANILMASI DURUMUNDA MESAFELİ SATIŞ YÖNETMELİĞİNİN İLGİLİ HÜKÜMLERİ GEREĞİ CAYMA HAKKI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLEMEZ. GÖNDERİLEN CİHAZIN ARIZALI OLMASI DURUMUNDA ÜRÜN DOĞRUDAN TEKNİK SERVİSE YÖNLENDİRİLİR. FİRMAMIZ BU DURUMDA GEREKLİ DESTEĞİ SİZE SAĞLAMAKLA BİRLİKTE, CİHAZINIZIN ONARIM VE DEĞİŞİM TEKNİK SERVİS RAPORU DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Fizyopol Tens Ems Masaj Cihazı Ve kablolu Yedek Elektrod Tens 8'li