BV SPORT ANTİ-SELÜLİT SPOR TAYTI KEEPFİT

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka : BV Sport
  • Ürün Kodu : KEEPFİT001.01-304
  • Stok Durumu : 4
  • ₺1.618,80

  • Vergiler Hariç: ₺1.349,00
* Beden

S L+ L

KALİTELİ ÜRÜN GÜVENLİ VE HIZLI KARGO
BV SPORT KEEPFİT ANTİ SELÜLİT SPOR TAYTI
(SİPARİŞ ÖNCESİ BEDEN ÖLÇÜLERİNİZİ MUHAKKAK MESAJ İLE TEYİD EDİNİZ)

Ürün açıklaması aşağıdadır. Beden ölçüleri resimlerde verilmiştir. Beden ölçüsünü belirlerken formu dikkatle okuyun. Ürünü göndermeden önce telefonla beden ölçünüz mutlaka teyit edilerek gönderilecektir.

ANTİ-SELÜLİT, PORTAKAL KABUĞU GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR, GÖBEK, BALDIR, KALÇA VE DİZ ALTINDA ETKİLİDİR

İNCE MASAJ TEKNİĞİ, ANTİ-SELÜLİT SPOR TAYTI KEEPFIT

Selülit Nedir?

Selülit; vücuttaki yağ oranının artması ile birlikte yağ hücrelerinin büyümesi ve dışardan görülebilir hale gelmesidir. Uzun süreli bir yağ birikiminin ardından selülit ortaya çıkmaktadır. Hareketsiz yaşam ve yağlı yiyecekler selülite neden olmaktadır. Selülitin en büyük nedeni, yağın bazı bölgelerde depolanıp, dağılmamasıdır. BV Sport tarafından geliştirilen tayt sayesinde selülit tedavisi daha hızlı yapılabilmektedir. Günlük hayatımızın günden güne daha hareketsiz olması, sağlıksız beslenme, sigara ve alkol kullanımının da selüliti tetikleyici olduğu ortaya çıkmıştır. Daha önceki yıllarda teknoloji hayatımıza bu kadar girmemişken Türkiye"deki kadınlarda selülit sorunu çok daha az görünürken özellikle 2000li yıllarda selülit daha fazla görülmeye başlandı. Selülitin azaltılması ve giderilmesi için sağlıklı beslenmek ve spor yapmak; kısacası hareketli bir yaşama sahip olmak gerekmektedir. BV Sport Anti Selülit Tayt sayesinde spor yaparken çok daha hızlı bir şekilde selülitlerinizden kurtulmanız mümkün.

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülit bir hastalıktan çok bir süreçtir. Vücuttaki yağın zamanla birikmesi ve yağ hücrelerini büyütmesi ile oluşan bir yapıdır. Selülitin giderilmesi için öncelikle spor yapılması gerekmekte ve yağlı yiyeceklerden uzak durulması sağlanmalıdır. Oluşumu sırasında uzun zaman sonunda ortaya çıkan portakal kabuğu görünümünün giderilmesi için de belirli bir zaman gerekmektedir. Ancak BV Sport Anti-Selülit KEEPFIT Tayt ile bu zaman en aza indirilebilmektedir.

Neden KEEPFIT Tayt?

Spor yaparken giydiğimiz kıyafetlerin çoğu kompresif özellikli olmamakla birlikte bizim açımızdan medikal bir yararı bulunmamaktadır. KEEPFIT Tayt; içerdiği kumaşın yapısı sayesinde antrenman yaparken vücudunuza mikro masaj yaparak selülitin giderilmesini ve yağların hızlı erimesini sağlar. Diğer spor taytlardan farklı olarak BV Sport selülit tayt sizi istediğiniz görünüme kavuşturmak için korse gibi şekil vermez. BV Sport Selülit Tayt giyildiği andan itibaren mikro masaj tekniği ile vücudunuzdaki yağların erimesine ve şekil almanıza olanak tanır. Birçok selülit taytın yapamadığı işi yapan BV Sport KEEPFIT Spor Taytı, Deri altı dokuyu masajla hareketlendirirken, selülit oluşumunu engelleyen kasları harekete geçirir ve cildin dengesini güçlendirir. Derinizi sıkılaştırarak yağ tabakasının yeniden oluşumunu engeller. Bu da size selülitlerden kurtulmanızı ve uzun süreli pürüzsüz bir cilt kazandırır. Tayt?ın dokusunda bulunan kabarcıklar iki ayrı görev üstlenmiştir. 1- Cilt altı yağ gruplanmalarını masajla dağıtır. 2- Dağılan yağların yeniden oluşmasını engellemek için, cildi sıkılaştırır ve cilt altında ince bir kas tabakası oluşturur.

 

KEEPFİT Selülit Tayt"ı, YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP VE KOMPRESİF GİYSİLERDE DÜNYA LİDERİ BV SPORT GÜVENCESİ ALTINDADIR.

Kadınların % 90 ında selülit vadır (ayrıca portakal kabuğu olarak adlandırılır). Aşırı kilo  ya da obezite durumu söz konusu olmasa bile düzenli spor yapan fit kadınlarda bile selülit görülmektedir.  Sadece zayıflamakla da selülitin önüne geçilememektedir. Bir BV Sport ürünü olan KEEPFIT spor taytı, herhangi bir spor faaliyeti sırasında giyildiğinde, cildin selülitle mücadele gücünü arttırır. Sorunlu bölgelere sürekli masaj uyguladığı için, yağ toplanmalarını engeller ve daha önce oluşmuş olan selülitleri ise pahalı bir masaj seansı uygular gibi tedavi eder. Giyilmeye başlandıldığı andan itibaren KEEPFIT tayt vücudunuzdaki selülitleri azaltmak için harekete geçer. Uyguladığı masaj sayesinde hızlıca selülitlerden kurtulamanıza yardımcı olur. Piyasadaki birçok selülit tayttan farklıdır. Avrupa"da üretilen ve medikal olarak etkisi kanıtlanmış olan BV Sport KEEPFIT Tayt sayesinde çok daha hızlı bir şekilde yaza hazırlanabilir ve selülitlerden kurtulabilirisiniz.

Nasıl Daha Hızlı Yağ Yakabilirim?

Yağ yakımını hızlandırmak için nabzınızı kontrol altında tutmak selülitlerden kurtulmak için yapabileceğiniz en kolay işlemdir. Vücudumuz spor yaparken nabız aralığımıza göre yağ veya karbonhidrat yakmaktadır. Yağ yakımını hızlandırmak için nabzımızı ?yağ yakım aralığında? tutmak selülitlerden daha hızlı kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için öncelikle nabız aralığını belirlemek ve bir nabız saati ile antrenman sırasında nabzımızı takip etmek gerekmektedir. Nabız aralığını belirlemek için şu formül uygulanabilir. (220 ? Yaş) * 0.7  Bu formül ile antrenman sırasında yağ yakımı maximum seviyede tutulularak selülitlerden daha hızlı kurtulmak mümkündür. Örnek olarak 30 yaşındaki bir insanın antrenman sırasındaki nabzı (220 ? 30) * 0.7 = 133 olmalıdır. Antrenman sırasında bu insan nabzını 133 civarında tutarsa yağ yakımı daha kolay olacaktır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: BV SPORT ANTİ-SELÜLİT SPOR TAYTI KEEPFİT