Beurer EM 95 Kas Gelişim Ve Egzersiz Yardımcınız (S VE M MANŞON)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka : Beurer 
  • Ürün Kodu : EM095.002-12
  • Stok Durumu : 2
  • ₺27.390,00

  • Vergiler Hariç: ₺22.825,00BEURER EM 95
KAS GELİŞTİRİCİ
KİŞİSEL EGZERSİZ YARDIMCINIZ
TÜRKİYE DE İLK DEFA VE SADECE YETKİLİ SATIŞ NOKTALARIMIZDA
SINIRLI SÜRE, SAYI VE KAMPANYA FİYATINA

DİKKAT : KUTU MUHTEVİYATINDA 2 Sİ KOL 2 Sİ BACAK BÖLGESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 4 ADET AYARLANABİLİR MANŞON BULUNMAKTADIR. MANŞONLAR S VE M BEDENDİR.

S BEDEN MANŞON UYGUN OLDUĞU ÇEVRE UZUNLUĞU 28-45 CM
M BEDEN MANŞON UYGUN OLDUĞU ÇEVRE UZUNLUĞU 36-54 CM 

GEREK ÜRÜN TEKNİK DETAYLARI HAKKINDA SİSTEM ÜZERİNDEN MESAJLA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

ÜRÜN AÇIKLAMASI

• Evde kas stimülasyonu için üst düzey EMS cihazı 
• 2 kategoride egzersizler: Fitness ve güç ve rahatlama ve iyilik hali 
• 4 ayrı ayarlanabilir kanal 
• 4 manşet (2x kol ve 2x bacak)                              
• 8 kendinden yapışkanlı jel elektrot (45x45mm ) 
• 4 manşet (kollar ve bacaklar için) 
• 4 ayrı ayarlanabilir kanal 
• 20 egzersiz programı: Fitness ve güç ve rahatla ve iyi olma 
• 3 zorluk seviyesi (yeni başlayanlar, profesyoneller ve uzmanlar) 
• 40 program 
• Pratik pantolon / kemer klipsi 
• Renkli 3,5 ”TFT ekran 
• Adaptörlü USB şarj kablosu

Cihaz 24 Ay Teknik Servis Garantisi Kapsamıdadır. Bunun yanında normal kullanılmış olsa bile yıpranacak işlevini yiterebilecek manşonlar ve elektrotlar Garanti Kapsamı Dışındadır.

Üst düzey EM 95 EMS cihazı, evde profesyonel bir egzersiz programı sunar. Akıllı telefonunuzdaki “beurer EMS HomeStudio” uygulamasıyla Bluetooth  ®  üzerinden bağlanabilirsiniz . Sanal bir koç da sizi destekleyebilir. Performansınızı takip edin ve gelişiminizi kaydedin.


DETAYLAR

Beurer in yeni ürünü Beurer EM 95 EMS Home Studio kişisel egzersiz yardımcınız.

Dünyada bir yenilik - EM 95 Bluetooth® kas stimülasyon cihazı - Evde profesyonel gibi egzersiz yapmak için EMS homeSTUDIO


Birçoğumuz, günlük yaşamın stresine rağmen tonda bir vücuda, daha fazla dayanıklılığa ve güce ve düzenli egzersiz yapmayı hayal ediyor. Beurer EM 95 Bluetooth ® kas stimülasyon cihazı - EMS homeSTUDIO ile bu hayalimiz evinizin rahatlığında kolayca ulaşabilirsiniz . EMS eğitimişimdiye kadar spor salonlarının dışında bulmak son derece zordu ve oldukça maliyetli. Bununla birlikte, "beurer EMS HomeStudio" uygulamasıyla birlikte kullanılan yeni üst seviye cihaz, artık bu profesyonel fitness programından herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden - evde veya parkta - yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

Cep tipi high-end EMS antrenörü

Daha hızlı ve etkili bir şekilde başarı elde edin: yeni EM 95 Bluetooth ® ile profesyonel EMS eğitimikas stimülasyon cihazı - EMS homeSTUDIO, kullanıcıların yeni bir fiziksel iyilik düzeyi bulmalarına yardımcı olur. Ücretsiz "beurer EMS HomeStudio" uygulamasında, kullanıcılar ilk önce "Fitness & Power" ve "Relax & Wellbeing" alanlarından birini seçebilirler. Uygulamada toplam olarak önceden tanımlanmış 20 egzersiz programı ve kişisel uygunluk seviyenize uyması için üç farklı zorluk seviyesi var. Kişiselleştirilmiş egzersizler, kişisel egzersiz hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak şekilde, 50 egzersizden istenildiği gibi oluşturulabilir. Cihaz, uyluk ve üst kollardaki kasları uyarmak için dört kelepçeyle ve dört ayrı kanal üzerinden kontrol edilen sekiz kendinden yapışkanlı jel elektrotla birlikte gelir. Pratik pantolon / kemer klipsi EM 95 Bluetooth ® anlamına gelirkas stimülasyon cihazı - EMS homeSTUDIO, giysilerinize kolayca takılabilir. Bu, egzersizleri daha da rahat ve güvenli hale getirir.

Evde ya da hareket halindeyken uygun olan bir fitness stüdyosu

Eğitim ünitesinin başında, kullanıcı sanal bir antrenör (erkek / kadın) ve istediği egzersizi seçer. EMS cihazında hem 3.5 "TFT renkli ekran hem de uygulama, antrenman için gereken kelepçe ve / veya elektrotlar için doğru pozisyonları gösterecektir. Egzersizler, 24 saat boyunca mevcut olan seçilen sanal koç tarafından videolarda gösterilmektedir. - Spor salonundaki bir antrenörden farklı olarak, egzersiz ünitesini tamamladıktan sonra, uygulama, kullanıcıya antrenman ilerlemelerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış sunar Grafikler, kullanıcının kendi performansını açıkça gösterir ve iyileştirme potansiyeli olan yerleri gösterir. Eğitim sıklığı bir takvim işlevi kullanılarak da izlenir Uygulama, çok kullanıcılı bir işlevle gelir


DİKKAT : ÜRÜNLER KİŞİSEL KULLANIMA HAİZ HİJYEN İÇEREN ÜRÜN OLDUĞUNDAN ÜRÜN POŞETİNİN AÇILMIŞ OLMASI VE KULLANILMASI DURUMUNDA MESAFELİ SATIŞ YÖNETMELİĞİNİN İLGİLİ HÜKÜMLERİ GEREĞİ CAYMA HAKKI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLEMEZ. GÖNDERİLEN CİHAZIN ARIZALI OLMASI DURUMUNDA ÜRÜN DOĞRUDAN TEKNİK SERVİSE YÖNLENDİRİLİR. FİRMAMIZ BU DURUMDA GEREKLİ DESTEĞİ SİZE SAĞLAMAKLA BİRLİKTE, CİHAZINIZIN ONARIM VE DEĞİŞİM TEKNİK SERVİS RAPORU DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Beurer EM 95 Kas Gelişim Ve Egzersiz Yardımcınız (S VE M MANŞON)