Hakkımızda

SAĞLIK, SPOR, GÜZELLİK ..

Biz Kimiz?

Ticari Ünvanımız : Nihat Döver Defne Sağlık Spor Malzemeleri Danışmanlık ve Ticareti

Adres  :  Kırkkonaklar Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Nu.300/B Çankaya - ANKARA

Eln.Posta Adresi : [email protected]

Mersis Nu. 1299199215800001

KEP Adresimiz : [email protected]

Vergi Nu. 3130240438

Firmamız Ankara Ticaret Odası (ATO) İlaç ve Tıbbı Cihaz Meslek Komitesi Üyesidir. Komitemiz hakkında detaylı bilgiyi ATO web sayfasından ulaşabilirsiniz.


Ankara da kurulan Defne Sağlık Spor Malzemeleri Danışmanlık ve Ticaret  17 Nisan 2014 tarihinde e ticaret sektöründe faaliyetine başlamıştır. Sektörde 5 inci yılının ardından yeniden yapılanmayla ürün yelpazesini geliştiren firmamız yeni mağazası ile Ağustos 2019 ayında doğrudan satış hizmeti de vermeye başlamıştır.

 

Resmi web sitesinin yanısıra Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinde de satış noktaları bulunan firmamızın söz konusu platformalardaki mağaza url adresleri aşağıdadır.

 

Amazon Türkiye

https://www.amazon.com.tr/s?me=A2VXFEHZJKRELY&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV

 

Eptt avm

https://www.epttavm.com/magaza/defne-saglik-spor

 

Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/magaza/defnesaglik

 

N11

https://www.n11.com/magaza/defnesaglikspor

 

Trendyol

https://www.trendyol.com/magaza/defne-saglik-m-111180?sst=0

 

 

Defne Sağlık olarak en önemli hedefimiz, etik ve bilimsel değerler çerçevesinde, ürün ve hizmetlerin alıcılara en kolay, güvenilir ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Tüm Müşterilerimiz için, yüksek kalite ve güvenilir ürünler ile herkesin daha uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olmasına yardım etmek, işimizi yaparken de güven ve  karşılıklı saygı üzerine kurulu köprüler oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Dünya’nın sürekli değişen yapısına ayak uydurabilen bir şirket olmak, ürünlerimize ihtiyaç duyan sizlere daha iyi bir hizmet vermek ve ürün kalitemizi daha da yukarı taşıyarak ilerlemektir.